Převod kazet VHS na DVD

 

Máte doma vlastní rodinné video z dob (téměř) dávno zapomenutých? Vlastníte cenné kazety VHS, kde máte třeba natočenou svou vlastní svatbu, ale i jiná videa z různých analogových kamer se záběry svých příbuzných, prarodičů, babiček a dědečků, nebo třeba i záběry velmi osobní, které chcete uchovat v naší moderní době a nemáte už videorekordér? Anebo nemáte tu nekonečnou trpělivost, která práci s videem vyžaduje, nebo prostě nemáte čas?

SAMOTNÁ DIGITALIZACE:

Výsledné video bude standardně PAL (720×576 bodů), případně NTSC (720x480 bodů), nebo Vám ho vyrobím v počítačovém formátu, jaký si sami určíte (AVI, MPEG2, Windows Media, aj.). S tímto můžete dále pracovat ve svém PC - dodat si titulky, hudbu atd. a vytvořit si tak svůj vlastní film. Anebo i tento krok necháte na mně a já Vám video sestříhám včetně úprav a vyrobím z něho klasické DVD, spustitelné na běžných DVD přehrávačích. 

 

Záznam špinavou hlavou, natrhané bílé okraje v obraze častým přehráváním pásky nelze odstranit, což se negativně projeví na výsledném DVD. Obraz mohu mírně zvětšit, což se ale projeví ve zhoršené kvalitě, anebo poškozené okraje prostě odstraním.